
Острівна витяжка Klarstein Velaire (10047355)
11 000 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10047355
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужність повітряного потоку: до 601 м³/год для швидкого видалення пари та запахів.
-
Енергоефективність: клас енергоспоживання A++ для високоефективної та економічно вигідної роботи.
-
Невидимі сенсорні елементи керування та високоякісні матеріали: безшовна сенсорна поверхня керування з глянцевого скла з матовими акцентами.
Характеристики:
- Максимальний потік повітря: 601 м³/год
- Клас енергоефективності: A++
- Швидкості вентилятора: 3
- Рівень шуму на максимальній потужності: 62 дБ
- Управління: Сенсорне
- Система фільтрації: алюмінієвий фільтр, який можна мити в посудомийній машині, та 2 вугільні фільтри
- Світлодіодна лампа (клас енергоефективності світла А)
- Тип двигуна: постійного струму
- Потужність: 115 Вт
- Напруга: 220~240 В
Обсяг поставки:
- 1x Стельова витяжка з функцією підйому
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- 2x зворотний клапан
- Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри виробу: 41 x 41 x 40 см (ДхШхВ)
- Вага: 20 кг
- Довжина кабелю: 2 м (штекер ЄС)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 601 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 410 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 400 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴






