
Винний холодильник Klarstein Barossa 32 Uno (10041395)
28 500 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10041395
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
36 пляшок вина: вражаючий винний холодильник
-
Сенсорне керування: легке для розуміння, зручне використання
-
РК-дисплей: з відображенням температури в приміщенні
Характеристики:
- Управління: Сенсорна панель керування
- Рівень шуму під час роботи: макс. 43 дБ.
- Вбудований прилад: ні
- Охолодження компресією
- Місткість (літрів): 95
- Місткість (пляшки 0,75 л, висота 30,5 см): 36
- Зони охолодження: 1
- Температура: від 4 до 18 °C (обидві зони)
- Ідеальна температура навколишнього середовища: від 10 до 32 °C
- Відображення температури: Цельсій, Фаренгейт
- Кількість полиць: 6
- Матеріал вставки полиці: дерево
- Дверна петля: права
- біле світлодіодне освітлення салону
- РК-дисплей з індикатором температури в приміщенні
- регульовані по висоті ніжки
- Холодоагент: R600a
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х винний охолоджувач
- 6 дерев'яних вставок
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (без дверної ручки): приблизно 48 x 83 x 47 см (Ш x В x Г)
- Розміри (включно з дверною ручкою): приблизно 48 x 83 x 51 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 40 x 73 x 37 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Загальний об`єм | 95 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 4 град. |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Місткість | 36 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення, Індикатор температур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 500 ₴






