
Охолоджувач повітря Klarstein IceWind Max 3-в-1 (10036067)
5 000 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10036067
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
3-в-1 ефективність: вентилятор, охолоджувач повітря та зволожувач повітря в одному пристрої
-
Цільове освіження: приємне, спрямоване на тіло охолодження під час будь-якої активності
-
Кожен куточок: автоматичне горизонтальне та вертикальне коливання для оптимальної вентиляції
-
Свіжий бриз: чотири швидкості вітру та три режими роботи з потоком повітря до 330 м³/год
-
Мобільний: Коліщатка та ручка для легкого переміщення
Характеристики:
- Споживана потужність: 60 Вт
- Об'єм резервуара для води: 6 літрів
- Потік повітря: 330 м³/год
- Мінімальний робочий шум: 46 дБ
- Максимальний робочий шум: 58 дБ
- 15-годинний таймер
- 4 швидкості вітру
- 3 режими роботи: Звичайний / Природний / Сон
- Він фізично охолоджує повітряний потік шляхом випаровування.
- Режим природи: зміна швидкості вітру для імітації зростання та спаду вітру
- Режим сну: подібний до природного режиму, але зі зниженням максимальної швидкості через регулярні проміжки часу до вимкнення.
- Керування за допомогою програмних кнопок
- Пульт дистанційного керування в комплекті
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х повітряний охолоджувач
- 2 x Решітка для охолодження
- 1 х пульт дистанційного керування
- багатомовний посібник користувача
- Батарейки не входять до комплекту.
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 30 x 75 x 29 см (Ш x В x Г)
- Довжина шнура живлення: 140 см
- Вага: приблизно 7,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Тип | Зволожувач |
| Об'єм резервуара для води | 6 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 750 мм |
| Додаткові функції та характеристики приладу | |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри форми та розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 7.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴







