
Охолоджувач повітря Klarstein Iceberg Breeze 283 м3/год (10035854)
5 020 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10035854
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Охолодження поруч із тілом: розслаблювальне освіження завдяки цілеспрямованому потоку повітря
-
Низький рівень шуму: низький рівень шуму під час роботи всього 39 дБ
-
Вітер під будь-яким кутом: автоматичний, функція вертикального гойдання та ручне регулювання, горизонтальний потік повітря
-
Потужний: продуктивність 283 м3/год за низького споживання 65 Вт.
-
Простота в експлуатації: завдяки зручному пульту дистанційного керування й інтуїтивно зрозумілому користувацькому інтерфейсу з РК-дисплеєм.
-
Велика місткість: великий резервуар для води об'ємом 10 літрів і 2 пакети з льодом
-
Універсальні функції: 3 режими роботи (нормальний, природний і сон), 3 швидкості вітру та функція таймера.
-
Мобільність: вбудовані підлогові ролики та ручки для легкого переміщення
- 2-в-1: функція вентилятора та повітроохолодника
- Витрата повітря: 283 м3/год
- Резервуар для води: 10 літрів
- Попереджувальний сигнал про низький рівень води
- Мінімальний робочий шум: 39 дБ
- Максимальний робочий шум: 63 дБ
- Споживана потужність: 65 Вт
- 3 рівні швидкості
- 3 режими роботи: нормальний, природний і сон
- Природний режим: циклічна зміна швидкості вітру
- Режим сну: зменшення швидкості вітру циклами по 1/2 години до закінчення заданого часу.
- автоматичний вертикальний потік повітря
- ручне регулювання, горизонтальний потік повітря
- Функція таймера з 1-годинним циклом до 15 годин.
- Автоматична зупинка через 24 години
- включно з 2 змінними холодними пакетами
- РК-дисплей зверху
- з пультом
- практичні ручки для перенесення
- вбудовані підлогові ролики
- керування кабелем
- Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- 1 х повітряний охолоджувач
- 2 х холодні компреси
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 39 х 74 х 33 см (ШхВхГ)
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Розміри холодного пакета: приблизно 14 х 9 х 2,5 см (ШхВхГ)
- Вага: приблизно 7,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Об'єм резервуара для води | 10 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 740 мм |
| Додаткові функції та характеристики приладу | |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри форми та розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 7.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 020 ₴









