
Охолоджувач повітря Klarstein Highrise 3в1,35 Вт (10029404)
5 000 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10029404
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ефективність 3 в 1: повітряний радіатор, вентилятор і зволожувач
-
гнучкий: 3 рівні потужності та 3 режими вентиляції
-
Легке дихання: перемикана функція зволоження й очищення
-
Змінне подавання: Перемикані коливання для оптимальної циркуляції повітря в приміщенні
-
Автоматично: програмується з таймером
Характеристики:
- Рівні потужності: низький, середній, високий
- максимальна витрата повітря: 530 м 3/год
- Режими роботи: нормальний, нічний режим, природний режим
- Нічний режим: поступове зниження швидкості до вимкнення
- Природний режим: природне збільшення і зменшення інтенсивності постачання
- Час програміста з регулюванням від 1 до 7 годин
- сенсорна панель керування
- Повітряний потік встановлюється регульованими жалюзі
- Робочий шум макс. 53 дБ
- Світлодіоди для статусу пристрою
- Індикатор рівня води
- Відтік води
- знімний повітряний фільтр
- Передавальна порожнина
- Пульт дистанційного керування
- Нековзні гумові ніжки
- Споживана потужність: 35 Вт
- Пілотне джерело живлення: 1 батарея CR 2025 (у наборі)
- Джерело живлення: 220-240 В ~ ⁇ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х морозиво
- 1 × пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Висота: 90 см
- Діаметр підставки: 24 см (Ø )
- Довжина кабелю: 1,6 м
- Вага: 4,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Тип | Зволожувач |
| Об'єм резервуара для води | 2.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові функції та характеристики приладу | |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри форми та розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 4.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






