
Охолоджувач повітря Klarstein Highrise 3-в-1 (10031488)
5 000 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10031488
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужність 3-в-1: охолоджувач повітря, вентилятор і зволожувач
-
Різні: 3 рівня потужності та 3 режими вентиляції
-
Дихайте глибоко: перемикається функція зволоження та очищення повітря
-
Рухомий вітер: перемикання коливань для оптимальної циркуляції повітря в приміщенні
-
Автоматичний: програмується за допомогою таймера
Характеристики:
- Рівень потужності: низький, середній, високий
- максимальна циркуляція повітря: 530 м³/год
- Режими роботи: Нормальний, Нічний режим, Природний режим
- Нічний режим: зменшуйте швидкість до вимкнення
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції
- Таймер: регулюється від 1 до 7 годин
- сенсорна секція сенсорного управління
- Потік повітря регулюється шляхом вирівнювання ламелей
- Макс. робочий шум: 53 дБ
- Світлодіоди стану
- Індикатор рівня води
- Відведення води
- знімний повітряний фільтр
- лоток для перенесення
- Пульт депо
- нековзкі гумові накладки
- Споживана потужність: 35 Вт
- Пульт дистанційного керування: 1 батарея CR2025 (включена)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 пакет з льодом
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Висота: 90см
- Діаметр площі підставки: 24 см (Ø)
- Довжина кабелю: 1,60 м
- Вага: приблизно 4,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Об'єм резервуара для води | 2.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові функції та характеристики приладу | |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри форми та розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри приладу | |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 4.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴





