
Охолодувач-вентилятор oneConcept Freeze Me 3 в 1 400 м³/год (10033432)
5 329 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033432
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ефективність 3-в-1: охолоджувач повітря, вентилятор і зволожувач повітря в процесі Cool Breeze
-
Цілеспрямоване освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло під час кожної активності
-
Потужне освіжання: функція NatureWind із трьома швидкостями вітру та потоком повітря до 400 м³/год
-
Простий у використанні: чотири змінні пакети для льоду і великий резервуар для води об'ємом 8 літрів
-
Інтуїтивно зрозуміле управління: за допомогою дистанційного керування або безпосередньо на пристрої через сенсорний сенсорний дисплей
-
Вітер у кожен кут: автоматичне та ручне регулювання напрямку вітру
-
Мобільний і зручний: чотири підлогові коліщатка для легкого переміщення
-
Цілий рік: функція зволоження повітря для запобігання сухого нагрівального повітря взимку
Характеристики:
- Потік повітря: 400 м³/год
- Бак для води: 8 літрів
- Максимальний робочий шум: 65 дБ
- Споживана потужність: 75 Вт
- 3 режими роботи: звичайний, природа і режим сну
- Природний режим: автоматична зміна швидкості вітру для імітації природного підйому та спаду вітру
- Нічний режим: як природний режим з додатковим зниженням максимальної швидкості вентиляції з інтервалами до її вимкнення
- Таймер на 7,5 годин
- зі знімним повітряним фільтром і резервуаром для води
- з колесами для зручного переміщення
- вбудовані ручки
- включаючи дистанційне керування
- Невеликі пакети льоду для прямого охолодження у верхній коробці для заповнення
- великі пакети з льодом для використання в резервуарі для води
- Живлення: 220-240В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 великі пакети з льодом
- 2 невеликі пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 39 x 71,5 x 31,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: 180 см
- Вага: приблизно 7,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 715 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 7.1 г |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Режими роботи | Охолодження, Зволоження повітря |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 75 Вт |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 8 л |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип керування | Електронне |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри живлення приладу | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 329 ₴








