
Охолоджувач повітря Klarstein Skytower 360° Smart Air Cooler 4-в-1 450 м³/год (10035818)
6 699 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035818
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Цілеспрямоване освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло під час кожної активності
-
Гнучкий: перемикання, горизонтальні та вертикальні коливання для постійного потоку повітря
Характеристики:
- Функція WiFi
- Контроль програми
- Потік повітря: 450 м³/год
- Робочий шум: ≤ 55 дБ
- Об'єм бака: 6 літрів
- Споживана потужність: 60 Вт
- Перемикання горизонтального і вертикального автоматичного коливання
- 3 рівня швидкості: низька, середня, висока
- 3 режими роботи: Nature, Sleep і Normal
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: такий самий, як природний режим з поступовим зниженням макс
- Таймер: автоматичне вимикання можна встановити кожні одну годину до 9 годин
- Зволожуюча подушка з функцією сушіння
- Вбудований іонізатор видаляє з повітря частинки пилу та бруду
- Індикатор рівня води
- включаючи пакети з льодом для підвищення ефективності
- Зручна сенсорна панель управління з дисплеєм у верхній частині пристрою
- сучасний, компактний дизайн башти
- 4 підлогові ролики
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 25 x 90 x 30 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 180 см
- Вага пристрою: приблизно 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 7 г |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Режими роботи | Охолодження, Зволоження повітря |
| Потік повітря | 450 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 60 Вт |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 6 л |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Таймер | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Тип керування | Електронне |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Параметри живлення приладу | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴









