
Винний холодильник Klarstein Vinamour 32 Uno (10041393)
28 500 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10041393
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Елегантна презентація: розкішний винний холодильник
-
95-літровий салон: до 36 пляшок вина
-
Від 4 до 18 °C: температура охолоджених напоїв, також шампанського
Характеристики:
- Управління: сенсорна панель управління
- Робочий шум: 43 дБ макс.
- Вбудований пристрій: немає
- Компресійне охолодження
- Ємність (літрів): 95
- Ємність (пляшки): 36 (стандартні пляшки 0,75 л, висота - 30,5 см)
- Зони охолодження: 1
- Температура: від 4 до 18°C
- Відображення температури: Цельсій, Фаренгейт
- Оптимальна температура навколишнього середовища: від 10 до 32 °C
- Кількість вставних полиць: 6
- Матеріал полиці: дерево
- Дверна петля: права, незмінна
- Біле світлодіодне освітлення салону
- Регульовані по висоті ніжки
- Скляні вхідні двері з рамою з нержавіючої сталі
- Холодоагент: R600a
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- 6 х дерев'яних вставок
- Багатомовні інструкції з експлуатації
Розміри:
- Розміри (без дверної ручки): приблизно 48x83x46,5 см (ШxВxГ)
- Розміри (з дверною ручкою): приблизно 48x83x51 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 40x73,5x36,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Загальний об`єм | 95 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 4 град. |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Місткість | 36 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 500 ₴






